טיפים לטיפוח שיער שהופכים את השיער שלך למשיי

Posted 2 years ago in BEAUTY PRODUCTS & SERVICES.

It's a great idea to use a protective Olaplex serum if you frequently heat style your hair.

טיפים לטיפוח שיער שהופכים את השיער שלך למשיי

ומבריק שיער מבריק הוא שילוב של סיכוי וגנטיקה, כפי שכולנו יודעים. עדיין יש תעלומה סביב היכולת שלנו להשפיע על מראה השיער שלנו. נזקים ושבריריות לשיער יכולים להיגרם משיטות שונות, כולל צביעה ושימוש בציוד חם לעיצובו. 

כשזה מגיע להענקת לשיער שלך מראה מצוחצח יותר, האם אתה מוצא את עצמך לעתים קרובות אובד עצות? אתה יכול לשלב כמה אולפלקס בשגרת טיפוח השיער היומית שלך כדי להקל על השגת התוצאות הרצויות.

ניתן להשיג בריאות שיער וחלקות ארוכת טווח בעזרת עצות וטקטיקות אלו

      שמפו בעדינות את השיער

כדי שיהיה לך יום שיער טוב, התחל עם שגרת שמפו טובה. שטיפת השיער שלך בעדינות היא אחד הטיפים שאנו נותנים לך במהלך הטיפים שלנו "איך לרכוש שיער משיי". אל תערום את השיער שלך על הכתר בזמן שמפו כדי למנוע סבכים וקצוות יבשים. אם אתה רוצה שיער משיי, שטף את הקרקפת עם אולפלקס שמפו במרכך Olaplex לאחר מכן.

      לשיער משיי, השתמש

בציפית משי שימוש בציפית משי במקום כותנה היא עוד טכניקה מהירה וקלה להחלקת שיערך. ציפיות כותנה מוציאות את השמנים הטבעיים והלחות של השיער שלך. לחילופין, משי הוא חומר עדין השומר על הלחות בשיער שלך. בנוסף, הוא מוריד בלאי ושומר מפני שבירה.

      השתמש בסרום כדי להגן על העור שלך מקרני השמש.

זה רעיון מצוין להשתמש בסרום מגן אולפלקס אם אתה לעתים קרובות לעצב את שיערך בחום. למרות שעיצוב חום יכול לגרום לנזק לשיער, חומר מגן חום יכול למזער את ההשפעות המזיקות ולהבטיח שהשיער שלך לא יאבד מברק.

133 Views

Shilat Bio Cosmetics

Living in Israel

Comments

Picture


EXPLORE MORE INTEREST