איך להפסיק את חריקת השיניים?

Posted 2 years ago in HEALTH EATING.

At Dr. Tamar Adhan's Dental Clinic, we provide all types of dental care in one place.

איך להפסיק את חריקת השיניים?

חריקת שיניים אינה בעיה רצינית עד שאתה דוחה את הטיפול. אתה לא צריך לקחת את זה בקלות מכיוון שזה הרס עצמי. אתה תפגע בשיניים שלך כמו שן סדוקה או שבירה. כמו כן, יהיו לך כאבים ורגישות מוגברים. זה נקרא ברוקסיזם וזה יכול להיות תורשתי.

האם יש לך ברוקסיזם?

אתה לא יודע אם אתה סובל מברוקסיזם כי אתה מהדק שיניים בשינה עמוקה. אבל התסמינים שיש לך מראים שאתה סובל מברוקסיזם. אמייל שיניים שחוק ושריר לסת עייף או תפוס הם אינדיקציה לבעיה. אתה צריך לראות רופא שיניים לפני שיהיה מאוחר מדי.

בקר אצל רופא שיניים במודיעין לבדיקת שיניים מלאה ודיון מעמיק על הבעיה שלך. הסיבה מאחורי הבעיה יכולה להיות מתח וחרדה חמורים. או שזה יכול להיות בגלל בעיה נפשית. אתה צריך מגן פה שימנע את הידוק השיניים שלך. כמו כן, אתה צריך טיפול בניהול מתח.

אם סדקת או שברת את השיניים שלך, עליך לשחזר את השיניים הפגומות לפני הטיפול. רופא השיניים שלך יתקן את השיניים כך שתפיק את מלוא התועלת מהטיפול. זה יהיה טיפול ארוך אבל אתה תהיה בטוח.

מתח הוא הגורם הגדול ביותר לברוקסיזם. כך גם כעס ותסכול. אם אתה עושה עבודה מלחיצה או לא מסוגל לשלוט ברגשות שלך, אתה עלול לסבול מחריקת שיניים. או שהבעיה יכולה לנבוע מהזדקנות. חריקת שיניים שכיחה יותר בילדים מאשר מבוגרים. כמו כן, זה יכול להיות ערנות או ברוקסיזם בשינה. או שזה יכול להיות בגלל ההיסטוריה המשפחתית שלך.

ברוקסיזם עלול להזיק לשיניים שלך לצמיתות. אתה עלול לדרוש שתלים עקב הידוק שיניים. קלות דעת עלולה להזיק לבריאותך בטווח הארוך. כדאי לקבל את הטיפול בשלב ראשון במקום לדחות את הטיפול. כמו כן, זה לא יעלה לך הרבה.

אם יש לכם אחד מהסימפטומים האלה ואתם מאיזור מודיעין והסביבה, הזמינו ביקור אצל רופאת שיניים במודיעיןכדי לקבוע אם יש לך ברוקסיזם ולהתחיל את הטיפול לפני שהבעיה תסתבך יותר. לצורך הטיפול, תידרש טיפול לטיפול במתח, שינוי התנהגות, מרפי שרירים ותרופות. אם לא תגיב לטיפול, תינתן לך זריקות בוטוקס.

ברוקסיזם יכול להיות בעיה אם תאפשר לו לצמוח. זה לא יעבור מעצמו אבל אין מה לדאוג מכיוון שניתן לטפל בו. אתה צריך ללכת לרופא שיניים לבדיקה וטיפול.

Smart Dentistry

Living in Israel

Comments

Picture


EXPLORE MORE INTEREST