כיצד לשלוט בסבל מנוירלגיה טריגמינלית?

Posted 2 years ago in HEALTH EATING.

If you are in pain then you should go to a pain doctor instead of taking over-the-counter painkillers that could be habit-forming.

כיצד לשלוט בסבל מנוירלגיה טריגמינלית?

נוירלגיה טריגמינלית היא מצב שבו יש לך תחושה כואבת בצד אחד של הפנים שלך. והסבל הוא די חמור. נטילת תרופות לשיכוך כאבים תהיה הכרחית עבורך מכיוון שזו הדרך היחידה להקל על הייסורים.

האם עלי לקחת משככי כאבים?

כן, אתה צריך טיפול בכאב. אתה צריך לנהל את הסבל כדי שתוכל לנהל חיים נורמליים. אם יש לך בעיה שגורמת כאב וסבל עצומים אז אתה צריך להיות מוכן להתמודד עם הבעיה. יש לך תרופות הרגעה שיכולות לתת לך הקלה מהירה אבל לא מומלץ ליטול תרופות משככות כאבים חזקות מכיוון שהן יוצרות הרגל.

פיברומיאלגיה היא בעיה נוספת הנותנת כאב וסבל בגוף. אתה תהיה בייסורים עצומים אבל אתה יכול לנהל את הסבל. זה אפשרי אם אתה הולך לרופא כאב. אתה צריך מומחה שיכול לספק הקלה מהירה ומתמשכת מהסבל.

מיהו רופא כאב?

בדיוק כמו שיש מומחים כמו נוירוכירורגים, מומחים לעיניים ומומחי לב, ישנן מרפאות כאב. ניתן למצוא רופא כאב קרוב לביתכם ולבקר במרפאה לקבלת טיפול. ותופתעו לדעת על הטיפול. ראשית, הרופא ילמד את הצרכים שלך. הוא ישוחח איתך כדי להבין את הסבל שלך ולקבוע אפשרות טיפול.

טריגמינל נוירלגיה מעניקה כאב עצום אך ניתן לשלוט בה באמצעות תרופות הרגעה. הרופא שלך ירשום תרופות משככות כאבים רגילות שיתנו יותר בעיות. תקבלי הקלה מהירה לזמן קצר שלאחריה תיקח כדור נוסף. עדיף ללמוד לנהל את הכאב במקום לדכא אותו.

אתה כואב וסבל לא בגלל הבעיה אלא בגלל הטיפול הלא נכון. אתה נוטל תרופות הרגעה שרק מדכאות את הייסורים. אתה צריך קנאביס רפואי שהוא טוב יותר מתרופות הרגעה. אתה צריך טיפול בכאב שרק רופא כאב יכול לתת.

רופא כאב יכול לעזור לשלוט בפיברומיאלגיה. הרופא ינהל את הסבל בזמן שאתה יכול לחפש טיפול טוב יותר לבעיה. זו בעיה קשה לריפוי אבל אפשר לשלוט בסבל. כאשר יש לך פחות כאב, אתה יכול לנהל חיים נורמליים ולהמשיך לטפל בבעיה.

אם אתה סובל מכאבים אז כדאי לך ללכת לרופא כאב במקום לקחת משככי כאבים ללא מרשם שיכולים ליצור הרגל. עדיף ללמוד לנהל כאב במקום לדכא אותו עם תרופות משככות כאבים רגילות.

Pain Clinic

Living in Israel

Comments

Picture


EXPLORE MORE INTEREST